if_photoif_put_inmenu
Елкон-дизайн душові кабіни та дзеркала
Зателефонуйте нам!
+38 (067) +38 (067) 485-37-82 Показати
+38 (050) +38 (050) 888-12-38 Показати

Скляні перегородки - елегантно і функціонально

24 жовтня 2012

В інтер'єрі все частіше почали використовувати скляні перегородки. Таке рішення ідеально підійде для офісу, торгового приміщення чи  звичайного будинку. Таким чином, простір не буде захаращуватися, якщо брати матоване або прозоре скло, а не непрозорі матеріали.  З вами буде відчуття простору і легкості. Завдяки зручній конструкції скляних перегородок, можна запросто встановити будь-які двері.  Це можуть бути і збирається і розбирається конструкції, таким чином, ви можете перепланувати приміщення під себе. Побудувати скляні  перегородки ви можете за індивідуальним замовленням, тому інтер'єр завжди буде неповторним і стильним.

Якщо перегородка без каркасу, то використовується тільки загартоване скло. Скло може бути найрізноманітніше: вітражне, з візерунком  або без нього, тоноване, з логотипом, матованим малюнком, прозоре.

Конструкції монтуються різноманітними способами: двері можуть бути хитними, їх ще називають митників, розпашними і розсувними.

За іншою класифікацією двері можуть бути двостулковими і одностулковими. І перегородки можуть бути розсувними і різно декорованими.  

Можна так само відзначити, що розсувні двері і перегородки - це одне і те ж. Тільки розсувна перегородка - це коли перегороджуються  дуже велике отвір або ціла кімната.

Міжкімнатні перегородки, а тим більше скляні, не тільки дуже зручні у використанні і функціональні, вони значно економлять місце  і простір у квартирі, а до того ж надають елегантності вашому інтер'єру, і кімната стає сучасною і витонченою.

Зручність полягає в тому, що розсовуючи перегородку, вона не буде відкриватися в бік людини.

Каретки скляної перегородки ковзають, і направляються вздовж рейок. У вигляді труси рейки робляться, у разі якщо дверна фурнітура  закрита. Якщо потрібно обмежити рух перегородки, то встановлюється стопор.

Скляні перегородки створюють нестандартні та гнучкі рішення при дизайні оригінального приміщення. Багатофункціональні вони в плані  того, що з їх допомогою можна виділяти зони в квартирі, створювати як би додаткові кімнатки. Часто використовують для створення перегородки  між кухнею і вітальнею, що і розділяє зони, і залишає їх єдиним цілому в один час. Якщо хочете обзавестися кімнатою-вбиральні, то скляні  перегородки допоможуть і для таких цілей теж. Вас варто тільки підключити свою фантазію.

Ваш браузер застарів!

Оновіть Ваш браузер для правильного відображення цього сайту. Оновити мій браузер

×