if_photoif_put_inmenu
Елкон-дизайн душові кабіни та дзеркала
Зателефонуйте нам!
+38 (067) +38 (067) 485-37-82 Показати
+38 (050) +38 (050) 888-12-38 Показати

Скло та конструкції з нього з використанням вітражних плівок

16 жовтня 2014

Ми настільки в побуті звикли до скла, що ніколи не замислюємося, в чому його незвичайність і неординарність. Може хтось знає, в  якої міри можна порівнювати скло в перебільшеною формі з полімерної смолою. Не дивлячись на високу мікротвердість, воно в деякому сенсі  "пливе". Якщо зробити завмер у віконного скла простоявшого років 10, то виявиться потовщення в нижній його частині.

Наступна особливість присутня в природній прозорості. Незважаючи на гадану ідеальну світлопроникний здатність, а в світі  все відносно, фарба або плівка, нанесені на скляну поверхню, змінюють свій колір. У підборі виробів зі скла для інтер'єрних  позицій сьогодні дизайнери стикаються досить часто з раптово спливаючими нюансами подібного плану в проектуванні. & nbsp; Правда, є  варіанти виходу зі схожих ситуацій, - це застосування & nbsp; спеціальної групи прозорих стекол & quot; домінують & quot ;.

Змінити або підібрати колір прозорого скла, можна шляхом його фарбування чи наклеювання плівки. У першому випадку воно не буде працювати  на просвіт як кольорове, оскільки рівномірність покриття фарбою важко досягти, або потрібно дороге фарбувальне обладнання застосовувати. Зрозуміло  , Це спричинить підвищення собівартості. У разі наклеюванні плівки вітражного асортименту можливо отримати кольорове скло на просвіт.

Обробка кромки скла полегшує наклеювання як вінілової, так і полімерної плівки. Прилягання її до країв скла без спотворень і залишків  повітряних бульбашок під плівкою відразу візуально відчувається. Процес приклеювання вимагає попередньої підготовки приміщення. В першу  чергу, необхідно прибити пил ручним пульверизатором звичайною водою. Використовувати для розгладження слід тільки дистильовану  воду в суміші з ковпачком миючого засобу з високим вмістом ПАР. Знежирювати скляну поверхню потрібно тільки спиртом, бажано  ізопропиловим. Розгладження покритої змоченою плівки виробляти від середини вироби у напрямку до країв.

Застосування високоякісної полімерної плівки дозволяє використовувати в наклейці скло в Одесі на відкритих екстер'єрних площах, в тому числі фасадах будівель, або виготовляти скляні столи і перегородки з вітражним ефектом. Виробнича студія Елкон має досвід в цій сфері скління в місті Одеса та регіоні. Була, наприклад, змонтована цільна скляна стіна замість керамічної плитки. Поєднання темно-сірого і в основній масі чорного кольору сформувало оригінальний стиль модерн триповерхового особняка. Випускаються ексклюзивні столи із загартованого тонованого плівкою скла.

Ваш браузер застарів!

Оновіть Ваш браузер для правильного відображення цього сайту. Оновити мій браузер

×